Apartament 110 m2 te Shkembi Kavajes, Durres

 • 79,000€
Resort Kamelia 3, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament 110 m2 te Shkembi Kavajes, Durres
Resort Kamelia 3, Durrës, Albania
 • 79,000€

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 110 m2.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 10 me ashensor. Ka 1 tualet dhe 1 ballkon. Mund te adaptohet lehtesisht ne 2+1. 

Pallati ndodhet ne vije te pare me detin.

 • Address Restort Kamelia, Shkembi Kavajes.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51057
 • Price: 79,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ51057
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka