Vile elitare per shitje, San Pietro Resort, Gjiri Lalezit.

 • 1,600,000€
San Pietro Resort, Plazhi San Pietro, Albania.
Per Shitje
Vile elitare per shitje, San Pietro Resort, Gjiri Lalezit.
San Pietro Resort, Plazhi San Pietro, Albania.
 • 1,600,000€

Description

Shitet vile elitare me siperfaqe ndertimi 504 m2 dhe siperfaqe toke 1100 m2. Vila eshte 3 kate dhe ka 6 dhoma gjumi dhe 5 tualete.

 • Address San Pietro Resort, Plazhi San Pietro, Albania.
 • City Gjiri Lalezit
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51046
 • Price: 1,600,000€
 • Land Area: 1100 m2
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 5
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ51046
 • Villa
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 504
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj