Njesi biznesi per shitje, te Rezidenca Tower Brigde 3, Tirane.

 • 2,500€/m2
Rezidenca Tower Bridge 3, Tirana, Albania.
Per Shitje
Njesi biznesi per shitje, te Rezidenca Tower Brigde 3, Tirane.
Rezidenca Tower Bridge 3, Tirana, Albania.
 • 2,500€/m2

Description

Shitet njesi sherbimi me siperfaqe totale 158 m2. Ndodhet ne katin 0. Me vetrate te vazhduar ne 3 ane te ambientit. 2 Hyrje aksesi dhe buze rruges. I pershtatshem per disa loje biznesesh.

 • Address Rezidenca Tower Bridge 3, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54911
 • Price: 2,500€/m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ54911
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 158
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli