Apartament 1+1 te Shkembi Kavajes, Durres

 • 38,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ41165
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 71
 • m2

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 71 m2. Kati 4. Apartamenti eshte i mobiluar, ka 1 ballkon te bollshem dhe 1 tualet. Ndodhet ne vije te dyte me detin.

 • Address Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41165
 • Price: 38,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka