3900 m2 e pershtatshme per ndertim, Fllake

 • 55,000€
Fllakë, Albania
 • Toke
 • Property Type
Shitet

3900 m2 e pershtatshme per ndertim, Fllake

Fllakë, Albania
 • 55,000€

Description

Shitet toke me siperfaqe 3900 m2. Toka ndodhet 50 m larg rruges kryesore dhe eshte e pershtatshme per ndertim kapanoni, magazine, fabrike.

 • Address Fllake, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41263
 • Price: 55,000€
 • Land Area: 3900 m2
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka