Apartament 1+1 prane Shkembit te Kavajes, Durres

 • 44,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 67
 • m2
New Construction Shitet

Apartament 1+1 prane Shkembit te Kavajes, Durres

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • 44,000€

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2, kati 5 me ashensor. Pallat i ri dhe shume cilesor ne ndertim.

 • Address Prane Shkembit Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47114
 • Price: 44,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: New Construction, Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka