Vile 3 kate se bashku me 1000 m2 toke prane Vila Pascucci, Shkallnur

 • 139,000€
Shkallnur, Albania
Per Shitje
Vile 3 kate se bashku me 1000 m2 toke prane Vila Pascucci, Shkallnur
Shkallnur, Albania
 • 139,000€

Description

Shesim vile 3 kate me siperfaqe trualli 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi 378 m2, 126m2 per kat. Me garazh te madh per makina. Me super pamje 360°.

Kati i pare eshte i organizuar ne 1+1.
Kati i dyte eshte i organizuar 3+1, me 2 tualete.
Kati i trete eshte i organizuar ne 1+1 dhe ka 1 ballkon te projektuar per pishine.

Vila ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te perbere nga vila luksoze.
Mundesi instalimi per ngrohje me kaldaja.
Ndertim cilesor me strukture dhe me artitekt italian.

 • Address Shkallnur, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37504
 • Price: 139,000€
 • Land Area: 1000 m2
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Garage: 1
 • Property Type: Toke, Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ37504
 • Toke, Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 378
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka