Dyqan per shitje, prane shkolles se Bashkuar, Tirane.

Shkolla Bashkuar, Tiranë, Albania.
 • 150,000€
 • 65 m2
 • Dyqan

VILE INDIVIDUALE PER SHITJE NE GREEN COAST, PALASE

Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania
 • 3,300,000€
 • Dhoma gjumi: 6
 • Etiketë Banjo: 6
 • 435 m2
 • Villa

Vile per shitje prane shkolles “Hajdar Dushi”, Tirane

Rruga 17 Janari, Durrës, Albania
 • 200,000€
 • Dhoma gjumi: 4
 • Etiketë Banjo: 2
 • 160 m2
 • Villa

Jepet me qera apartament 1+1 tek Komuna Parisit, Tirane

Komuna e Parisit, Tirana, Albania
 • 500€/muaj
 • Dhomë gjumi: 1
 • Etiketë Banjo: 1
 • 70
 • Apartment

Jepet me qera apartament 2+1 tek ish Ekspozita, Tirane !

Ekspozita Building, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
 • 500€/muaj
 • Dhoma gjumi: 2
 • Etiketë Banjo: 2
 • 107 m2
 • Apartment

Apartament 2+1 per shitje prane Stadiumit, Durres

Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • 65,000€
 • Dhoma gjumi: 2
 • Etiketë Banjo: 1
 • 82 m2
 • Apartment

Apartament 2+1 per shitje te Delijorgji, Tirane!

Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Delijorgji, Tirana, Albania
 • 315,000€
 • Dhoma gjumi: 2
 • 137 m2
 • Apartment

Vile 2 kate per shitje te Lura 1, Gjiri Lalezit

Lura 1 Complex, Albania
 • 390,000€
 • Dhoma gjumi: 4
 • Etiketë Banjo: 3
 • 170 m2
 • Villa

Toke dhe kapanon per shitje, ne Vore, Tirane.

Vorë, Albania.
 • 1,500,000€
 • Prone Biznesi, Toke

Compare listings

Compare