Vile per shitje, Residenca Lura 3, Gjiri Lalezit, Durres.

Bay of Lalzi, Albania.
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2
Shitet

Vile per shitje, Residenca Lura 3, Gjiri Lalezit, Durres.

Bay of Lalzi, Albania.

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 120 m2 dhe siperfaqe trualli 110 m2. Organizohet ne: sallon, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande. Me dokumenta te rregullta.

 • Address Bay of Lalzi, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53391
 • Land Area: 110 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj