Papafingo duplex prane Pallatit te Sportit, Durres.

 • 350,000€
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 290
 • m2
Shitet

Papafingo duplex prane Pallatit te Sportit, Durres.

Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • 350,000€

Description

Shitet duplex me siperfaqe 290 m2, i organizuar ne dhome pritje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, studio, 3 tualete dhe verande me pamje te lire. Kati i 9-te. Duplexi eshte i investuar me detaje dhe i mobiluar luks.

 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40917
 • Price: 350,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj