Super vile per shitje, Rolling Hills Residence, Tirane.

 • 2,200,000€
Rolling Hills, Tiranë, Albania.
Per Shitje
Super vile per shitje, Rolling Hills Residence, Tirane.
Rolling Hills, Tiranë, Albania.
 • 2,200,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 660 m2 dhe siperfaqe trualli 958 m2. Organizohet ne 2 kate dhe 1 kat nentoke. Pishine. E mobiluar ne menyre luksoze. Komunitet i perzgjedhur i banoreve, gjelberimi, parkimi i garantuar, privatësia dhe qetësia. Banesa e rrethuar me siguri maksimale me survejim te gjithe hapesires 24/7.

 • Address Rolling Hills, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49367
 • Price: 2,200,000€
 • Land Area: 958 m2
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ49367
 • 660
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla