{:sq}Kapanon per qera, Durres.{:}

 • 3€/m2
Durrës, Albania.
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 6300
 • m2
Qera

{:sq}Kapanon per qera, Durres.{:}

Durrës, Albania.
 • 3€/m2

Description

{:sq}

Jepet kapanon me siperfaqe toke 15000 m2 dhe siperfaqe kapanoni 6300 m2.


{:}
 • Address Durrës, Albania.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49871
 • Price: 3€/m2
 • Land Area: 15000 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj