Vile luksoze per qera, prane TEG, Tirane.

 • 2,500€/muaj
TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania.
Per Qera
Vile luksoze per qera, prane TEG, Tirane.
TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania.
 • 2,500€/muaj

Description

Jepet me qera vile tre-kateshe ,me nje siperfaqe ndertimi 350m2 dhe 800m2 oborr. Vend parkimi per 3-4 mjete.
-Kati 1 organizohet ne sallon, korridor, kuzhine, depo -larje, tualet, verande.
-Kati 2: tre dhoma gjumi verande, ballkon, tualet
-Kati 3: dhome gjumi marrimoniale ,tualet, verande.
Aktualisht ne proces arredimi ,do te ofrohet totalisht e mobiluar.
Lokacioni ne te cilin ndodhet e ben opsionin perfekt per banim, prane gjelberimit, ajrit te paster si dhe nje pamje fantastike.

 • Address TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52686
 • Price: 2,500€/muaj
 • Land Area: 800 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ52686
 • Villa
 • Property Type
 • 350
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli