Super vile 3 kateshe per qera, Farke e vogel, Tirane.

 • 1,500€/muaj
Okazion Per Qera
Rruga Daxhit, Farkë e Vogël, Albania.
Okazion Per Qera
Super vile 3 kateshe per qera, Farke e vogel, Tirane.
Rruga Daxhit, Farkë e Vogël, Albania.
 • 1,500€/muaj

Description

Jepet me qera vile 3 kateshe. E organizuar ne: soxhorno me oxhak, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi te mobiluara, 4 dhoma bosh te shfrytezueshme sipas deshires, 5 tualete. E mire investuar. Me sistem kondicionimi dhe panel diellor. E rrethuar nga siperfaqe e gjelber. Mundesi parkimi.

 • Address Rruga Daxhit, Farkë e Vogël, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42981
 • Price: 1,500€/muaj
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 5
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ42981
 • 6
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova