Vile individuale per shitje, Green Coast Village, Palase.

 • 1,200,000€
Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
Per Shitje
Vile individuale per shitje, Green Coast Village, Palase.
Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • 1,200,000€

Description

Vile individuale me një standart të lartë ndërtimi, pozicionim perfekt persa i takon privatesise dhe aksesit.
Vile me cilësi maksimale në komponentët e akustikës, hidroizolimit dhe termoizolimit.

Një projekt në harmoni me natyren dhe elementet e perdorur. Kryesuar nga ngjyrat neutrale, vila vjen si pjese e nje fasade riperteritese ne detajet e perdorura. Elementi kryesore i fasades eshte Brisoleil i shoqeruar me punimin e grafiatos.
Vetrata alumini të cilesisë së lartë, dopio xhami bëjnë ndriçimin dhe japin më tepër pamje vilës në natyrë.
Gjithashtu nje element shume i mire i akustikes. Vila disponon 2 parcela+ parkim. Informacion mbi Vilën:

=>Kati perdhe( 76m2 )
•1 sallon
•Ambient gatimi dhe ngrënie
•1 tualet
•1 ballkon
•1 depo

=>Kati i pare( 92m2 )
•3 dhoma gjumi
•2 tualete
•1 ballkon

Te dy katet shoqerohen me hapsira/ kopeshte :
Kopesht, kati perdhe: 131m2
Kopesht, kati i pare: 85m2

Parkimi eshte i mbuluar dhe vjen me nje sip prej 35m2
Hapesira e shkalleve: 7,5 m2

Rezidenca ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.

 • Address Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58767
 • Price: 1,200,000€
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ58767
 • Villa
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli