Apartament 2+1 per qera, te Rruga Kavajes, Tirane.

 • 650€/muaj
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania.
Per Qera
Apartament 2+1 per qera, te Rruga Kavajes, Tirane.
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania.
 • 650€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 87 m2. I mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket. Ka 1 ballkone dhe 1 tualet. Eshte nje apartament shume i kendshem dhe plote drite. Kati 8. Mund te jepet edhe per zyre.

 • Address Rruga e Kavajës, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52547
 • Price: 650€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ52547
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 87

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova