Apartament 2+1 per qera, prane Air Albania Stadium, Tirane.

 • 1,300€/muaj
Air Albania Stadium, Sheshi Italia, Tirana, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2
Qera

Apartament 2+1 per qera, prane Air Albania Stadium, Tirane.

Air Albania Stadium, Sheshi Italia, Tirana, Albania.
 • 1,300€/muaj

Description

Jepet me qera apartament me siperfaqe totale 120 m2. Organizohet ne: sallon+ kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i investuar dhe mobiluar ne menyre moderne. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 me ashensor. Ne cmim perfshihet ne post parkimi.

 • Address Air Albania Stadium, Sheshi Italia, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54295
 • Price: 1,300€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Flavjo Berberi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Flavjo Berberi
 • Flavjo Berberi