Truall 850 m2 per shitje prane Xhamise, Plazh

 • 67,000€
Rruga Margaritari, Durrës, Albania
Per Shitje
Truall 850 m2 per shitje prane Xhamise, Plazh
Rruga Margaritari, Durrës, Albania
 • 67,000€

Description

Shitet toke me siperfaqe 850 m2. E pershtatshme per banim dhe biznes.

Mundesi edhe per siperfaqe me te madhe.

 • Address Prane Xhamise, Plazh Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54818
 • Price: 67,000€
 • Land Area: 850 m2
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ54818
 • Toke
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka