Super vile me pamje nga deti per shitje, Green Coast Residence, Palase.

 • 1,500,000€
Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
Per Shitje
Super vile me pamje nga deti per shitje, Green Coast Residence, Palase.
Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • 1,500,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe toke 450 dhe siperfaqe ndertimi 215 m2. Residenca Green Coast ofron cilësinë më të lartë të jetesës në një arkitekturë bashkëkohore. Vendndodhje perfekte per ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit etj.

 • Address Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • City Palase
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49352
 • Price: 1,500,000€
 • Land Area: 450 m2
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ49352
 • 215
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj