Super vile 4-kateshe per shitje, Mjull Bathore, Tirane.

 • 850,000€
Mjull Bathore, Albania.
Per Shitje
Super vile 4-kateshe per shitje, Mjull Bathore, Tirane.
Mjull Bathore, Albania.
 • 850,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 545 m2 dhe siperfaqe trualli 1000 m2. Vila eshte 4 kateshe, me garazhd dhe me pishine.

 • Address Mjull Bathore, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41087
 • Price: 850,000€
 • Land Area: 1000 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ41087
 • Villa
 • Property Type
 • 545
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj