Vile 2 kateshe per shitje ne Shenavlash, Durres

 • 350,000€
Shenavlash, Albania
Per Shitje
Vile 2 kateshe per shitje ne Shenavlash, Durres
Shenavlash, Albania
 • 350,000€

Description

Vila ka siperfaqe totale 3790 m2 nga te cilat:

500 m2 siperfaqe trualli

304 m2 siperfaqe ndertimi

3250 m2 toke are

1️⃣ Kati i pare eshte i organizuar ne dhome pritje, dhome-ndjenje se bashku me kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.

2️⃣ Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, secila dhome ka dalje ne ballkon, 1 ambient ndenje dhe 1 tualet.

Te dy katet komunikojne me ane te shkalleve te brendshme. Vila eshte e mobiluar me kushte bashkekohore, e rrethuar me kopesht, lule e peme dekorative qe e bejne pamjen piktoreske dhe relaksuese.

Gjithashtu disponon nje magazine qe sherben per mbajtjen e ruajtjen e sendeve, si dhe nje garazh 25 m2.

 • Address Shenavlash, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48558
 • Price: 350,000€
 • Land Area: 3790 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Toke, Villa
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ48558
 • Toke, Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 304
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka