Apartament 2+1 me qera te Shkembi Kavajes< durres

 • 390€/muaj
Hotel Vila Belvedere, Durrës, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
Qera

Apartament 2+1 me qera te Shkembi Kavajes< durres

Hotel Vila Belvedere, Durrës, Albania
 • 390€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me cdo gje te re dhe i pa banuar me pare. Kati 4 pa ashensor. Me 1 tualet dhe 2 ballkone me pamje nga deti.

Ndodhet ne rruge dytesore te Shkembi Kavajes.

 • Address Prane hotel Belvedere, Shkembi Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51947
 • Price: 390€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka