Super okazion! Apartament per shitje, te Ekspozita Building, Tirane.

Ekspozita Building, Tirana, Albania.
Per Shitje
Super okazion! Apartament per shitje, te Ekspozita Building, Tirane.
Ekspozita Building, Tirana, Albania.

Description

Shitet apartament 3+1 me 2 tualete dhe 1 depo. Dizajni i godines i ka kushtuar vemendje te madhe klimes ne Tirane. Nivelet e larta te izolimit te saj, hijezimi diellor per te minimizuar fitimin e nxehtesise dhe tarracat e medha qe veprojne si rregullues diellor, sigurojne qe ndertesa do te kete nevoje per 30% me pak energji se zhvillimet e tjera te krahasueshme. Ndertesa i kushton respekt natyres perreth, duke integruar gjelberimin si ne katet perdhese ashtu edhe ne tarracat e siperme.

 • Address Ekspozita Building, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58908
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ58908
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla