Apartament 2+1+Parkim per qera ne Kompleks Rezidencial ” The Touch of Sun”, Tirane.

 • 800€/muaj
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
Per Qera
Apartament 2+1+Parkim per qera ne Kompleks Rezidencial ” The Touch of Sun”, Tirane.
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
 • 800€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 135 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka tualet dhe garderobe. Orientimi Jug-Lindje. Me nje post parkimi. Pjese e nje kompleksi me pishine, palester, kend lojrash per femije etj. Menaxhim shume i mire.

 • Address Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44482
 • Price: 800€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ44482
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 135
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla