Objekt 4580 m2 se bashku me 12’000 m2 truall per shitje, Tre Urat, Lushnje

 • 395,000€
Tre Urat, Albania
 • Prone Biznesi, Toke
 • Property Type
 • 4580
 • m2
Shitet

Objekt 4580 m2 se bashku me 12’000 m2 truall per shitje, Tre Urat, Lushnje

Tre Urat, Albania
 • 395,000€

Description

Shitet objekt me siperfaqe ndertimi 4580 m2 dhe siperfaqe trualli 12’000 m2.

 • Address Tre urat Lushnje
 • City Lushnje
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47754
 • Price: 395,000€
 • Land Area: 12000 m2
 • Property Type: Prone Biznesi, Toke
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj