Super apartament 1+1 per qera, te Xhamia e Tabakeve, Tirane.

 • 700€/muaj
Xhamia e Tabakëve, Tirana, Albania.
Per Qera
Super apartament 1+1 per qera, te Xhamia e Tabakeve, Tirane.
Xhamia e Tabakëve, Tirana, Albania.
 • 700€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe totale 65 m2. Ndodhet ne katin 7. I sapo investuar, qetesi ne zone. I arreduar me arkitekt. Sistem kondicionimi multisplit, ku ka çdo dhome nga nje shperndares qe mund te kontrollohet secili ne temperatura te ndryshme. Shtruar totalisht me parket Ac4. Dhoma e gjumit me tavan te varur dhe Spote Led, krevat dopio me dyshek te ri dhe shume cilesor. Garderobe e madhe me xham te tejdukshem edhe Led te brendshem, gjithashtu ka dhe garderobe te pozicionuar perballe me dollapin dhe ne krah te krevatit. Vetrata jane dopioxham plastiko – termike. Tualet me hidrosanitare Inkaso.

 • Address Xhamia e Tabakëve, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52043
 • Price: 700€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ52043
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova