Shitet Truall dhe Magazina në Zonë Industriale, Xhafzotaj!

 • 420,000€
Featured Shitet
Xhafzotaj, Albania

Overview

Property ID: HZ39429
 • Prone Biznesi, Toke, Magazine
 • Property Type
 • 9833
 • m2

Description

Prona ka sipërfaqe trualli 9833 m2 me dokumenta dhe ambjente magazinimi dhe zyrash. 

Zona në të cilën ndodhet është ideale sepse ka fuqi puntore për të zhvilluar industri prodhimi dhe përpunimi. 

 • Address Xhafzotaj, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39429
 • Price: 420,000€
 • Property Type: Prone Biznesi, Toke, Magazine
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla