SHITET TOKE PRANE DETIT NE KARPEN, KAVAJE

Karpen, Kavajë District, Albania
Per Shitje
SHITET TOKE PRANE DETIT NE KARPEN, KAVAJE
Karpen, Kavajë District, Albania

Description

Toka ka siperfaqe 4000 m2 dhe ka nje pozicion shume te favorshem, i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi-ndertimi.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

400 m ne distance me detin

 • Address Karpen, Kavaje
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ56591
 • Land Area: 4000 m2
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ56591
 • Toke
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka