Jepet apartament 2+1 me qira, te Spitalit Rajonal, Durres!  

 • 350€/muaj
Rruga Telat Noga, Durrës, Albania
Per Qera
Jepet apartament 2+1 me qira, te Spitalit Rajonal, Durres!  
Rruga Telat Noga, Durrës, Albania
 • 350€/muaj

Description

Apartamenti eshte i pamobiluar, i pershtatshem per banim dhe biznes. Kati 3. Mund te konvertohet lehtesisht ne zyra, klinike, estetike, laborator etj. 

 • Address Prane Spitalit, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ56584
 • Price: 350€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ56584
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka