Shitet toke me siperfaqe 1100 m2 ne Qerret, Kavaje

 • 120,000€
Qerret, Kavajë, Albania
Per Shitje
Shitet toke me siperfaqe 1100 m2 ne Qerret, Kavaje
Qerret, Kavajë, Albania
 • 120,000€

Description

Toka ndodhet ne nje zone turistike dhe eshte e pershtatshme per ndertim vile.

Per banim ose biznes

Zone e zhvilluar dhe me prespektive ne te ardhmen.

500 m ne distance me detin.

 • Address Qerret, Kavaje
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48546
 • Price: 120,000€
 • Land Area: 1100 m2
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ48546
 • Toke
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka