Vile 3 kate prane Gjykates se Apelit, Shkozet Durres

 • 280,000€
Rruga Raq Manushi, Durrës, Albania
Per Shitje
Vile 3 kate prane Gjykates se Apelit, Shkozet Durres
Rruga Raq Manushi, Durrës, Albania
 • 280,000€

Description

Shitet vile 3 kate me siperfaqe trualli 589 m2 dhe siperfaqe ndertimi 522 m2.

Vila ndodhet në një lagje mjaft të qetë dhe shumë private. Ndertimi është bere me arkitekt dhe inxhinier, perfunduar ne vitin 2016. Trualli përbehet nga pemë të ndryshme frutorë dhe dekorative plus parking të bollshëm për 4 makina. Kati 0 është garazh i lartë 4m i bollshëm per 3-4makina, ka të montuar depozitën e ujit me 3 mijë litra ujë me pompe presioni gjithashtu dhe një kuzhinë të vogël. Vila është më trotuar nga te 4 anet, me portë kryesore elektrike gjithashtu dhe derë të veçantë për të hyrë në vilë. Kati parë ka dhome ndenje 65m2, me kuzhinë veçuar, të kompletuar me të gjitha pajisjet. Ka 3 dhoma gjumi, njera me tualet, gardërobë dhe ballkon; dhoma 2 me tualet dhe ballkon dhe dhoma 3 është dhomë fëmijësh. Kati 2 banim është i hapur për tu organizuar sipas deshires. Ka dalje në tarracë ku është montuar dhe paneli diellor. E gjithë vila është më sistem kapot të një cilësie të lartë 5mm dhe 8mm dhe graffiato të markës profix të një cilësie shume te mire. Ballkonet janë më kangjella alumini. Vila ka sistem ngrohje me sobe me pelet të montuar bën ngrohje ekologjike ku çdo dhomë ka radiatotrin e vet gjithashtu dhe banjot janë më ngrohje. Ka të shtruar linjën për sistem ngrohje kaldaje me gas gjithashtu dhe me kondicioner qendror. Ka të montuar dhe një kondicioner ftohes për sallën dhe kuzhinën. Dritaret janë alumin i cilësise se larte me dopio xham me gas dhe me taparela alumini.

 • Address Prane Gjykates se Apelit Shkozet
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34719
 • Price: 280,000€
 • Land Area: 589 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ34719
 • Villa
 • Property Type
 • 522
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka