Penthouse luksoz me pamje fantastike per shitje, Tirane.

 • 2,900,000€
Blloku, Tirana, Albania.
Per Shitje
Penthouse luksoz me pamje fantastike per shitje, Tirane.
Blloku, Tirana, Albania.
 • 2,900,000€

Description

Shitet penthouse me siperfaqe totale 970 m2. Pamje panoramike 360 ​​grade te Tiranes. Dy vende parkimi te dedikuara. Ky penthouse mahnites ofron nje mundesi te rralle per te zoteruar nje pjese luksi me pamje panoramike te peizazhit te gjalle te qytetit. Te ofron nje sere lehtesish ekskluzive, duke perfshire aksesin ne çati private, sherbimet e portierit dhe me shume.

 • Address Blloku, Tirana, Albania.
 • City Tirana
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ56951
 • Price: 2,900,000€
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ56951
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 970
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla