Apartament 1+1 me pamje nga deti te Vila Zogut, Durres

 • 85,800€
Rruga Ulliri i Cel Islamit 268, Durrës, Albania
New Construction Per Shitje
Apartament 1+1 me pamje nga deti te Vila Zogut, Durres
Rruga Ulliri i Cel Islamit 268, Durrës, Albania
 • 85,800€

Description

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti. Apartamenti ka siperfaqe 78 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri shume cilesor dhe bashkekohor ne ndertim. Ka 1 ballkon dhe 2 tualete. 

 • Address Vila Zogut, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47257
 • Price: 85,800€
 • Bedroom: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: New Construction, Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ47257
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 78
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka