Okazion ! Toke 10’000 m2 per shitje ne Fllake, Durres

 • 190,000€
Fllakë, Albania
Per Shitje
Okazion ! Toke 10’000 m2 per shitje ne Fllake, Durres
Fllakë, Albania
 • 190,000€

Description

Shitet toke me siperfaqe 10’000 m2, zona dhe pozicioni ne te cilen ndodhet toka eshte shume e pershtatshem per zhvillim biznesi si magazine, kapanon, fabrike etj.  

Toka ka distance 1 km nga deti Sektor Rinia dhe 7 km nga autostrade Tirane-Durres.

Ka permasa 50 m e gjere dhe 200 m e gjate.

Toka ndodhet 15 m ne distance ne rrugen kryesore e cila ka benefite te ndryshme si: energji elektrike, asfalt,uje.

 • Address Fllake, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58534
 • Price: 190,000€
 • Land Area: 10000 m2
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ58534
 • Toke
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka