Vile 3 kateshe per qera, te Blloku i Vilave Selite, Tirane.

 • 2,000€/muaj
Selitë, Tirana, Tirana, Albania.
Per Qera
Vile 3 kateshe per qera, te Blloku i Vilave Selite, Tirane.
Selitë, Tirana, Tirana, Albania.
 • 2,000€/muaj

Description

Jepet me qera vile 3 kateshe me siperfaqe 360 m2. Organizohet ne: 2 ambiente ndenje, 6 dhoma gjumi, 4 tualete. Ka oxhak funksional dhe sistem qendror ngrohje-ftohje. I rrethuar me oborr dhe ka ambient parkimi deri ne 4 makina.

 • Address Selitë, Tirana, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57341
 • Price: 2,000€/muaj
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ57341
 • Villa
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 360
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare