Jepet me qera apartament te Kompleksi Vizion Plus, Don Bosko

 • 400€/muaj
Kompleksi Vizion Plus, Tirana, Albania
Per Qera
Jepet me qera apartament te Kompleksi Vizion Plus, Don Bosko
Kompleksi Vizion Plus, Tirana, Albania
 • 400€/muaj

Description

Siperfaqe 71 m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon i madh, kuzhine, 1 ballkon dhe 1 tualet.

Kati 8, me 2 ashensor.

Apartamenti jepet i mobiluar dhe eshte gati per banim. I pershtatshem per familje.

Apartamenti lirohet ne fund te muajit Maj

 • Address Don Bosko, Kompleksi Vizion Plus, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58699
 • Price: 400€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ58699
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 71

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Flavjo Berberi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Flavjo Berberi
 • Flavjo Berberi