Dupleks per qera, Residenca Kodra Diellit 1, Tirane.

 • 1,500€/muaj
Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirana, Albania.
Per Qera
Dupleks per qera, Residenca Kodra Diellit 1, Tirane.
Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirana, Albania.
 • 1,500€/muaj

Description

Jepet me qera dupleks-apartament 3+1. Organizohet ne: sallon i madh, kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Dupleksi eshte totalisht i mobiluar. Me post parkimi.

 • Address Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58686
 • Price: 1,500€/muaj
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ58686
 • Apartment
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli