Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit, Tirane

 • 500€/muaj
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Per Qera
Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit, Tirane
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
 • 500€/muaj

Description

Siperfaqa e brendshme e apartamentit eshte 110 m2. Ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, kuzhin me vete, 2 banjo, 2 ballkone te medha, lavanderi. Kondicionim ne sallon dhe ne te 2 dhomat. 1 parking i perfshir ne cmim. Hyrja ne kompleks me tra me pult vetem per banoret.

 • Address Komuna e Parisit, Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36647
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ36647
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj