Jepet apartament 2+1 me qera ne Sauk, Tirane

 • 1,000€/muaj
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania
Per Qera
Jepet apartament 2+1 me qera ne Sauk, Tirane
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania
 • 1,000€/muaj

Description

Siperfaqja e apartamentit eshte 145 m2. Ka 2 tualete dhe nje ballkon te madhe. Kati 3 me ashensor. Post parkim.

 • Address Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36664
 • Price: 1,000€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ36664
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj