Jepet me qera apartament 2+1 tek ish Ekspozita, Tirane !

 • 500€/muaj
Ekspozita Building, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
Per Qera
Jepet me qera apartament 2+1 tek ish Ekspozita, Tirane !
Ekspozita Building, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
 • 500€/muaj

Description

Siperfaqe 107 m2

I organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine dhe 2 tualete. 

Kati 9, me 2 ashensor.

 • Address Ish Ekspozita, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ59130
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ59130
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 107
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Flavjo Berberi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Flavjo Berberi
 • Flavjo Berberi