Jepet me qera apartament 1+1 tek Komuna Parisit, Tirane

 • 500€/muaj
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Per Qera
Jepet me qera apartament 1+1 tek Komuna Parisit, Tirane
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
 • 500€/muaj

Description

Siperfaqe 70 m2, kati 5 me ashensor.

I organizuar ne sallon,kuzhine, 1 dhom gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

 • Address Komuna Parisit, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ59141
 • Price: 500€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ59141
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Flavjo Berberi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Flavjo Berberi
 • Flavjo Berberi