Jepet apartament 3+1 me qira, perballe Spitalit Rajonal, Durres!  

 • 300€/muaj
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
Qera

Jepet apartament 3+1 me qira, perballe Spitalit Rajonal, Durres!  

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • 300€/muaj

Description

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, i organizuar ne 3 dhoma dhe 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen. Kati 4 me ashensor. Mund te konvertohet lehtesisht ne zyra, klinike, estetike, laborator etj. 

 • Address Prane Spitalit Rajonal, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54245
 • Price: 300€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka