Hotel per shitje 300m larg detit, Ksamil.

 • 3,700,000€
Ksamil, Albania.
Per Shitje
Hotel per shitje 300m larg detit, Ksamil.
Ksamil, Albania.
 • 3,700,000€

Description

Shitet hotel me siperfaqe ndertimi 1000 m2 dhe siperfaqe trualli 430 m2. Ka 25 dhoma. Ndertim i vitit 2022. I arreduar ne menyre moderne. Ndodhet buze rruge dhe 300 m larg detit.

 • Address Ksamil, Albania
 • City Ksamil
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57431
 • Price: 3,700,000€
 • Land Area: 430 m2
 • Bedrooms: 25
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ57431
 • Hotel
 • Property Type
 • 25
 • Bedrooms
 • 1000
 • m20

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj