Hotel buze detit per shitje, ne Sarande.

 • 12,000,000€
Sarandë, Albania
 • Hotel
 • Property Type
 • 42
 • Bedrooms
 • 2000
 • m2
Shitet

Hotel buze detit per shitje, ne Sarande.

Sarandë, Albania
 • 12,000,000€

Description

Shitet hotel me siperfaqe ndertimi 3100 m2 dhe siperfaqe trualli 2000 m2. Hoteli ka 42 dhoma.

 • Address Sarandë, Albania.
 • City Sarande
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53203
 • Price: 12,000,000€
 • Land Area: 3100 m2
 • Bedrooms: 42
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj