Apartamente per shitje, ne Porcelan, Tirane.

 • 1,700€/m2
Rruga Telo Ndini, Tirana, Albania.
Per Shitje
Apartamente per shitje, ne Porcelan, Tirane.
Rruga Telo Ndini, Tirana, Albania.
 • 1,700€/m2

Description

Shiten apartamente me tipologji dhe kate te ndryshme. Pjese e nje godine banimi dhe sherbimi 5,8 dhe 11 kate dhe 2 kate parkimi nentoke. Objekti perfundon ne dhjetor te 2024. Mundesi pagese me keste.

 • Address Rruga Telo Ndini, Tirana, Albania.
 • City Tirana
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ55598
 • Price: 1,700€/m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ55598
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli