{Dupleks per qera, te rruga Pjeter Budi, Tirane.

 • 1,000€/muaj
Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania.
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 125
 • m2
Qera

{Dupleks per qera, te rruga Pjeter Budi, Tirane.

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania.
 • 1,000€/muaj

Description

Jepet me qera ambient biznesi tip dukpleks me siperfaqe 125 m2 ku kati i pare ka siperfaqe 70 m2 dhe kati dyte ka siperfaqe 55 m2. Me fasade xhami. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.

 • Address Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52166
 • Price: 1,000€/muaj
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova