Bar restorant buze detit, Shkembi Kavajes, Durres

 • 940,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
Per Shitje
Bar restorant buze detit, Shkembi Kavajes, Durres
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • 940,000€

Description

Shitet bar restorant me siperfaqe te brendshme 271 m2 dhe siperfaqe verande 199 m2, total 470 m2. Kati 0, buze detit.

 • Address Shkembi Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34739
 • Price: 940,000€
 • Property Type: Bar / Restorant
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ34739
 • Bar / Restorant
 • Property Type
 • 470
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj