Vile te ” ROLLING HILLS 2 ” Luxury Residences per shitje

Rolling Hills 2, Lundër 1, Albania
Per Shitje
Vile te ” ROLLING HILLS 2 ” Luxury Residences per shitje
Rolling Hills 2, Lundër 1, Albania

Description

Informacion i pergjithshem:

Strukture 2-kateshe
Siperfaqe totale ndertimi 490 m2
Siperfaqe verande 22.8 m2
Siperfaqe parcele 517.3 m2

Organizimi:

 • Kati -1 (168.3 m2): Ambjent argetimi; 2 tualete; Garderobe; Dhome gjumi; Ambjent teknik; Lavanderi; Korridor + Shkalle.
 • Kati 0 (172.3 m2): Ambjent ndenje + Ngrenie + Gatimi; Dhome gjumi + tualet; Tualet; Verande; Korridor + Shkalle.
 • Kati 1 (149.4 m2) : 3 Dhoma gjumi secila me garderobe + tualet; 2 veranda; korridor + shkalle.

Te dhena te tjera:

Vila shitet bosh. Ne faze ndertimi.
Disponon 2 poste parkimi.
Rezidenca te ofron komoditet dhe privatesi.
Vilat rezidenciale private dallohen per cilesine me te larte te projektimit, ndertimit dhe materialeve te perdorura, per nje menyre jetese autentike.
Vilat ofrojne pamje nga lindja dhe perendimi i mrekullueshem i diellit dhe nje pamje nga kalaja e Petreles deri ne malin e Dajtit.
Oborre te gjelberuara.
Zone teper e qete dhe e preferuar per banim.

 • Ne faze tulle.
 • Address Rolling Hills 2, Lunder prane TEG.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58846
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 5
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ58846
 • Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 490
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli