Apartamente me siperfaqe te ndryshme prane Morina Palace, Dhermi

 • 2,500€/m2
5J28+P58, Palasë, Albania
 • Apartment
 • Property Type
New Construction Shitet

Apartamente me siperfaqe te ndryshme prane Morina Palace, Dhermi

5J28+P58, Palasë, Albania
 • 2,500€/m2

Description

Shiten apartamente me siperfaqe te ndryshe te organizuara ne 1+1, 2+1 dhe 3+1.

 • Address Prane Morina Palace hotel, Dhermi
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46368
 • Price: 2,500€/m2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: New Construction, Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj