Apartamente 1+1 per shitje, San Pietro Resort, Gjiri i Lalezit.

  • 1,300€/m2
Plazhi San Pietro, Gjiri i Lalezit Durres, Plazhi San Pietro 2000, Albania.
Shitet

Apartamente 1+1 per shitje, San Pietro Resort, Gjiri i Lalezit.

Plazhi San Pietro, Gjiri i Lalezit Durres, Plazhi San Pietro 2000, Albania.
  • 1,300€/m2

Description

Shiten apartamente me siperfaqe 72.7 m2 & 73.9 m2. Resorti eshte i pajisur plotesisht per te sherbyer si nje oaze relaksi dhe argetimi per te gjithe familjen. Afersia me Tiranen dhe Durresin e ben ate nje shtepi te dyte per kedo qe jeton 20 deri ne 40 minuta larg. Gjiri i Lalezit eshte pjese e plazheve me rere te detit Adriatik dhe zona eshte prekur nga ererat veriore dhe jugore. Prane bregut shtrihet nje brez i gjelber me pisha te larta shumevjecare.

  • Address Plazhi San Pietro, Gjiri i Lalezit Durres, Plazhi San Pietro 2000, Albania.
  • City Gjiri Lalezit
  • Country Albania

Details

  • Property ID: HZ42872
  • Price: 1,300€/m2
  • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
  • Marsel Blaka